Dělá největší prasárny D. Rath?

17. 07. 2009 11:38:38
Fackovací panák MFDnes a řady blogerů David Rath na sebe vzal z pohledu médií snad všechny hříchy socdem hejtmanského světa. Přitom se odehrávají v krajích zvěrstva, vedle nichž je i Bušinovo šibalství takovým kriminálně-politickým softpornem...
Golf. hriste se stalo dominantou Podjestedi. Ukradli nam ho. Dnes tu Golf. hriste se stalo dominantou Podjestedi. Ukradli nam ho. Dnes tu "hospodari" rodina 1.namestkyne libereckeho hejtmana...AVe
Tak třeba na severu Čech. Vznik velké koalice v ústeckém kraji na bázi dvou větví místní mafie (reprezentované Vaňhovou & jejím přítelem Houskou na straně jedné a exhejtmanem Šulcem & pro změnu přítelkyní exmanažera ODS Tomčovou na druhé) a následné trhání sudetské gubernie na kusy, nechává média i veřejnost v klidu. Je v tomto ohledu náhodou, že o politické konstelaci reálně rozhodují Velrybáři na obou stranách spřátelené barikády, kteří za pár buřtů, piv a kořalek disponují nekonečnými řadami zodpovědných, byť sociálně slabších, partajníků...?

A teď nový objev v Liberci! Bušinovo šmrdlání stamiliony v nemocnicích (ať už za Ratha nebo ještě za Bendla) vlastně už ani nikoho moc nepobuřuje. Jasně, je to klacek v politické hře. Ale "vo co gou"? Veřejné peníze reálně nevidíme, jsou příliš abstraktní a nakonec: vždyť by je stejně rozkradl někdo jiný... Ale pod Ještědem byl překročen Rubikon.

Jsem fatálně poškozeným v subkauze tzv. severočeské konkursní mafie (známo jako Berka & spol.) Golf Ještěd. Ve stručnosti to mediálně známé téma připomenu:

Vlastníma rukama jsme s rodinou na vlastních pozemcích vybudovali golfové hřiště. Poté, co při nezaviněné nehodě ochrnul můj bratr, klíčový podílník, seběhly se hyeny. A konaly. U mafiánů si objednaly "konkurs" na naší firmu. Na ní byl prohlášen konkurs na falešné faktury za 90 tisíc, byť naše základní jmění převyšovalo 18 mil. a majetek (hlavně vybudovaný golf. areál vč. zázemí) mnoho desítek miliónů.

Soudkyně, která se k takovému zločinu propůjčila, dostala od jmenovaného konk. správce Thonata jako prezent luxusní zájezd pro rodinu do Londýna, nikdy nebyla potrestána a soudí (ničí životy) vesele dál. Onen správce nakonec utekl před stíháním do ciziny kvůli dalšímu zrůdnému podvodu s konkursem Union Banky a teď mu hrozí 10 let kriminálu. Do něj míří i jeho nástupce v našem případu - jednatelé Prof - konkursní správce v.o.s. Ti se zas nechali chytit přímo při převzetí úplatku v další konkursní kauze - norského zpracovatele ryb Rybenor (mimochodem - v této lumpárně se vyznamenala výše zmíněná Šulcova pravá ruka Tomčová). Byť mají pravomocně potvrzené nepodmíněné tresty arestu i zákaz výkonu funkce, soud toleruje jejich pokračující řízení "konkursu" naší firmy!

No, takže se sedm let soudím a tluču na všechny možné dveře, když najednou ... Zjistím, že si náš ukradený majetek v tichosti koupila rodina Vajnerových z Liberce. Miloš Vajner je v regionu známý jako král hazardního průmyslu - vedle řady firem na hrací automaty mu patří i známé Centrum Babylon s aquaparkem. A jeho paní, nyní pětinová podílnice na ukradeném majetku, je první náměstkyní libereckého hejtmana Stanislava Eichlera (ČSSD). Ten bydlí jen cca 4 km od "našeho" hřiště .... Náhoda?!

Celý text o aktuálním dění v kauze: http://www.alesvebr.cz/komentare/clanek.php?c=bude_misto_golfu_pod_jestedem_lunapark

Autor: Aleš Vébr | pátek 17.7.2009 11:38 | karma článku: 38.51 | přečteno: 7066x

Další články blogera

Tato rubrika neobsahuje žádné články...

Další články z rubriky Politika

Aleš Merta

Kolik nás může stát Babišova návštěva Bílého domu

Kdo si myslí, že k pozvání na státní návštěvu USA stačí mít jen dobré vztahy s Washingtonem je pěkný naiva.

21.2.2019 v 12:15 | Karma článku: 15.49 | Přečteno: 323 | Diskuse

Jiří Strádal

Premiér Babiš zmizel (sci-fi příběh z příštího týdne)

Premiér se z neznámých důvodů nedostavil na pravidelné pondělní zasedání vlády. Nikdo o něm nemá žádné zprávy. Telefon nebere.

21.2.2019 v 12:00 | Karma článku: 8.55 | Přečteno: 94 | Diskuse

Jakub Moravčík

Koho podporuji na post slovenského prezidenta?

Již ani ne za měsíc budeme znát výsledky slovenských prezidentských voleb. Koho bych na prezidentském postu bratrského národa, jehož příslušníkem z poloviny jsem, rád viděl?

21.2.2019 v 11:59 | Karma článku: 5.12 | Přečteno: 117 | Diskuse

Tomáš Flaška

SPD už dělá seznamy

Kdo jim nevoní, toho identifikují. Druhá fáze bude značení? Jistě si všichni pamatujeme na povinné nošení žlutých židovských hvězd. A třetí fáze?

21.2.2019 v 11:33 | Karma článku: 21.21 | Přečteno: 346 | Diskuse

Vladimír Zeman

Korektnost především.

Když ministryně průmyslu Marta Nováková prohlásila, že mobilní data v Česku patří k nejdražším proto, že si je Češi málo kupují, stala se hvězdou internetu. Přitom to rozhodně nebylo hloupé vyjádření, spíš nekorektní.

21.2.2019 v 10:52 | Karma článku: 14.08 | Přečteno: 393 | Diskuse
Počet článků 37 Celková karma 0.00 Průměrná čtenost 5746
Soukromý zemědělec. Spolupracovník / "agent" TV Nova v kauze gangu šibalů z Vysočiny. Tvůrce golfového hřiště Ještěd. Jsem obětí konkursní mafie. Spolupracovník investigativního týmu Natvrdo (z toho důvodu tato fotka - po dohodě s redakcí). Aleš Vébr - lovec šibalů www.alesvebr.cz

Seznam rubrik

Oblíbené blogy

více

Najdete na iDNES.cz